Haber

Akardan istikrar vurgusu

Akar’dan ‘istikrar’ vurgusu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar:

Bu seçimlerde 85 milyon için gerekeni yapacağız ve bunun sonunda güven ve refah içinde istikrarımızı koruyacağız.”

KAYSERİ – Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Bu seçimlerde 85 milyon için gerekeni yapacağız ve bunun sonunda güven ve refah içinde istikrarımızı koruyacağız” dedi.

AK Parti’den Kayseri Milletvekili adayı olan Akar, Talas Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte hemşehrileriyle bir araya geldi. Türkiye’nin refahı ve bekası için çalıştıklarını belirten Akar, terörle mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini söyledi. Mehmetçiğin nefesinin teröristlerin sırtında olduğunu vurgulayan Akar, “Aziz milletimizi terör belasından kurtarmakta kararlıyız.” Milletin sevgisinden, güveninden ve duasından aldıkları güçle aşamayacakları engel, çözemeyecekleri sorun yoktur diyen Akar, teröristlerin kaçacak delik aradıklarını, Mehmetçik’in yerle bir olduğunu ifade etti. ‘çıkış yok’ denildi ve ‘ulaşılmaz’ denilen yerlere girildi. İstikrarın önemine vurgu yapan Akar, “Bu seçimlerde 85 milyon için gereğini yapacaksınız ve bunun sonunda da güven ve refah içinde istikrarımızı koruyacağız.”

Akar, seçimlere yönelik bazı tuzakların olduğunu belirterek, “Teröristlerle konuşup aklını alıp söz verenler var. 10 bin, 100 bin kişiyi görevden almayı planlıyorlar. Yine terör belası olacaklar. Bizlerin ve milletin üzerine.Yine cenazeler,yine şehitler,yine gözyaşı.Milletimiz buna izin vermeyecektir” dedi.

Konuşması sık sık “Kayseri seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla kesilen Akar, “Kayseri ile gurur duyuyoruz” yanıtını verdi. Daha sonra engelliler ve aileleriyle Osmanlı Evi’nde buluşan Akar’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

haberaltindag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu