Haber

Antalya’da Uyuşturucu Operasyonlarında Çok Miktarda Uyuşturucu ve Tütün Ele Geçirildi

Jandarmanın Antalya’da düzenlediği uyuşturucu operasyonlarında çok miktarda uyuşturucu madde ve tütün ele geçirildi. 41 uyuşturucu ve kaçakçılık vakasına müdahale eden ekipler, 76 şüpheli hakkında işlem başlattı.

Antalya Valiliği İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin uyuşturucu madde üretimi ve ticaretine ilişkin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı ve İlçe Savcılığının talimatıyla Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince bir dizi operasyon düzenlendi. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda; 3 kilo 727 gram esrar, 103 gram kokarca, 1,35 uyuşturucu hap, 540 gram metamfetamin, 23 gram bonzai, 274 kök esrar, 9 adet sigara dolum makinası, 18 bin dolu tüp, 160 bin boş tüp, 9 elektronik sigara 110 kilo tütün Kabahat gelirlerinden elde edilen 6 bin 800 TL para, 1 tabanca, 9 fişek ve kabahat gelirlerine el konulduğu belirtildi. Ayrıca, yaşanan olaylarda aranan 589 kişinin yakalandığı, 41 uyuşturucu ve kaçakçılık davasına müdahale edildiği, 76 şüpheli hakkında işlemlerin başlatıldığı bilgisi verildi.

Antalya İl Jandarma Komutanlığının vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalarını sürdüreceği vurgulandı. – ANTALYA

haberkose.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu