Yaşam

Arka Sokaklar neden yok? Arka Sokaklar final yaptı neden yayınlanmıyor?

Arka Sokaklar neden? Sorusu arama motorlarında birçok kişi tarafından araştırılıyor. Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu ve Tunç Oğuz’un paylaştığı ekranların en uzun soluklu dizisinde neden Arka Sokaklar yok? Seyirci sorusuna cevap arıyor. Peki Arka Sokaklar neden olmasın? Arka Sokaklar final yaptı neden yayınlanmıyor?

NEDEN ARKA SOKAKLAR YOK?

17 yıldır Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba rolünü oynayan Zafer Ergin, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz eylül ayında 17. sezonuyla seyirciyle buluşan Arka Sokaklar dizisinin bittiğini söyledi. Projede canlandırdığı Rıza Baba karakteriyle fenomen haline gelen Ergin, “Dizi bitince hem üzüldük hem şaşırdık. Keşke Türker İnanoğlu hasta olmasaydı devam ederdik. O da yapımcıydı. , Herhalde kendince bazı şeyler gördü devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma geldi. Böyle bir şey oldu. Finalsiz, tokatta bitti.”

‘Seni özledik’ ve ‘Ne zaman başlayacaksın?’ “Oyuncular olarak insana ve seyirciye saygımız var. Bize ‘Kusura bakmayın bu iş bitti. Yazık. Finalin ayrı bir havası var. Para yok.'” Ergin, “Yine devam edecek mi?” “Ben de senin kadar merak ediyorum” diye cevap verdi.

hadimajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu