Teknoloji

Birinci şahıs taktiksel nişancı oyunu Six Days in Fallujah için oynanış videoları yayınlandı

 
Victura ve Highwire Games ekipleri tarafından bizlere sunulacak olan takım tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu Six Days in Fallujah için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Yeni oyun görüntüleri alfa öncesi sürümden olduğu için üst düzey bir oyun sekansı beklemeyin. Bu görsellerde çeşitli hatalar ve eksiklikler bulabilirsiniz.
 
Operasyonlara katılmak için bir deneyim
 
 
 
Yayınlanan yeni oynanış görselleri ile birlikte oyunun grafik anlamında tatmin edici bir deneyim sunacağını söyleyebiliriz. Bu sahneler pre-alpha versiyonu ile ilgili olsa da tam versiyonda animasyonlar, dövüş anları ve atmosfer daha da geliştirilecek. Ancak yayınlanan görsellerde bazı animasyon sorunlarının olduğunu görebiliyoruz.
 
Six Days in Fallujah, 2004 yılındaki İkinci Felluce Muharebesi’nden gerçek hikayeleri aktarmayı hedefliyor. Birinci şahıs taktik askeri nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak olan bu yapım, ilk olarak 2009 yılında duyurulmuştu ve uzun bir süredir sessizliğini koruyordu. Bu sessizlik alfa öncesi manzaralar tarafından bozuldu.
 
Bakalım geliştirici grup bu kez oyunu tamamlamayı başarabilecek mi? Ayrıca oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Alfa öncesi oynanış görüntüleri
 
#bir
 
 
#2
 
 

haber-aksehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu