Yaşam

Boşandığı iddia edilen Feyza Altun içini döktü: Eşiğindeyiz, umarım çözebiliriz

Gökay KalaycıoğluHaberler.com’un YouTube kanalında sunumuyla yayınlandı. Haberler

İLK EVLİLİĞİ İKİ YIL SONRA

İlk evliliğini yıllar önce İlker Meriç ile yapan Feyza Altun, “İlk evliliğimi 24 yaşında yaptım, 26 yaşında çocuğumu doğurdum. 27 yaşında boşandım. Yazıklar olsun erkeğe” bana şiddet uygulamaya kalkın. Eski eşimle ayrılmamızın özel bir nedeni yoktu, yoktu. Eski kayınvalidem de.” “Hala iletişim halindeyim. Çocuğumuzun iyiliği için arkadaş kalmayı başardık. Erkeklerin cimriliğine, korkaklığına tahammül edemiyorum” dedi.

“Kocamla kavga ettiğimizde birbirimizi takip etmeyi bırakırız”

2021 yılında evlendiği İlker Sungurlar hakkında konuşan Altun, “Siyaset bilen bir adam beni etkiliyor. Aslında şu anki eşim beni çok etkiledi. Genel siyaset ve hukuk kültürü olan insanları her anlamda seviyorum. Ben Kocamı ona kızdığım için takipten çıkardım, zaman zaman kavga ettiğimizde birbirimizi bulduk, “Takipten çıkıyoruz” dedi.

“BOŞANMA DAVASI AÇMADIK, EŞİKTEYİZ”

“Fotoğraf paylaşmadığınız ve eşinizi takipten çıktığınız için boşanma davası açtığınız söyleniyor. Bu doğru mu?” Soruya ilişkin konuşan Feyza Altun, sözlerine şöyle devam etti: “Hayır, yapmadık. Birileri ‘Feyza’nın çocukluğunu biliyorum’ derse bu doğru değil. Benim çocukluğumu bilen kimse şu an hayatımda değil. Akrabalar mikroptur, sevmiyorum onları. Beni aramalarını istemiyorum, ben de aramıyorum. Eğlenceli, kolay anlaşabilen bir insanım. Net bir insanım. evlilik eşiğindeyiz, umarım sorunlarımızı çözebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu