Haber

Dilan Polat’ın gözaltındayken hesabına paylaşım yapan kişi ortaya çıktı

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla haftalardır Türkiye’nin gündemine oturan Dilan Polat ve Engin Polat, soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

Dilan Polat’ın gözaltındayken hesabından yapılan paylaşımlar polisi harekete geçirdi. Polat’ın hesabını kullanan kişinin asistanı olduğu öğrenildi.

Kanal D Ana Haber’de yer alan bilgiye göre, Dilan Polat gözaltına alınırken X hesabından hakkındaki iddialara yanıt veren paylaşımlar yapıldı. Paylaşımların ardından polis harekete geçerek hesabı kimin kullandığını tespit etti.

Yapılan incelemede hesapta paylaşım yapan kişinin Dilan Polat’ın asistanı olduğu ortaya çıktı.

MERAL AKŞENER’E HESAPTAN CEVAP VERİLDİ

Dilan Polat gözaltındayken gazeteci Murat Ağırel’in hesaptan yaptığı paylaşıma yanıt verdiği söylendi.

Polat’ın bu açıklamasına daha sonra grup toplantısında GÜZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in şu sözleriyle yanıt verildi: “Cumhuriyet vizyonumuzun en büyük değer olarak gördüğü gençlerimizi bu kadar umutsuzluğa bırakmayacağız. Dilan Polat ve Engin Polat’a.” “Biz milletimize bağış yapıyoruz, milletvekillerine değil, halkımıza bağış yapıyoruz. Bizim aracılığımızla siyaset yapmalarına, iktidara saldırmalarına izin vermeyin. Muhalefet medyasının ve muhalefet iktidar ve siyasetinin adeta piyonu olacağız.”

haber-vakfikebir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu