Yaşam

İstanbul Festivali’nin Coşkulu İkinci Gününde Skapova, Seventh House, Blue ve Güneş Sahnede

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin ikinci gününde sırasıyla Skapova, Yedinci Konut, Mavi ve Güneş izleyicilere coşkulu anlar yaşattı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festivalin ikinci günü saat 16.00’da kapılarını açtı. Farklı etkinliklerin de yer aldığı İstanbul Festivali’nde katılımcılar doyasıya eğlendi.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından düzenlenen İstanbul Festivali’nin ikinci gününde yeni nesil rock grupları Skapova ve Yedinci Mesken, Türkiye’nin en genç trap grubu Mavi ve başarılı rapçi Güneş izleyenleri coşturdu.

Genç Sahneye Yoğun İlgi

İstanbul Festivali’nin bu yılki etkinliklerinden mini konserler, tiyatro, dans, performans sanatları, çocuk zumbası, bilim partileri, sihirbaz ve jonglör gösterileri Genç Sahne’de gerçekleştiriliyor. Festivalin ikinci gününde Genç Sahne, sihir gösterisi ve bilim partisine ev sahipliği yaptı. Seyirciler etkinliklere büyük ilgi gösterirken, gösterileri de rahat bir alanda izleme fırsatı buldu.

İstanbul Festivali’nde 23 Temmuz Pazar günü Hayko Cepkin, 24 Temmuz Pazartesi günü ise Hande Yener ve ardından Sertar Ortaç sahne alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu