Yaşam

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz Kimdir, Kaç Yaşındadır? Uğur Poyraz’ı Merak Edenler

Uğur Poyraz’ın adı arama motorlarında aranmaya başlandı. Uğur Poyraz’ın adı, iddia üzerine araştırmalarını sürdüren vatandaşlar tarafından gündeme geldi. Peki Uğur Poyraz kimdir, kaç yaşındadır? sorular arandı. İşte Uğur Poyraz’ın hayatına dair sorular ve cevaplar…

Vatandaşlar, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz’ın kim olduğunu merak etti.

Uğur Poyraz kimdir?

Uğur Poyraz, 4 Ekim 1977’de Emirdağ’da doğdu. Annesi Ayper Özbay, babası Şeyhmus Poyraz’dır. Poyraz, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara Yükseliş Koleji’nde tamamladı. 2000 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalı’nda Anayasa Hukuku alanında yüksek lisans eğitimini 2005 yılında ‘Çıkar Amaçlı Suç Örgütlerinin Anayasal Değerlendirme Çerçevesinde Anayasal Değerlendirmesi’ başlıklı tezi ile tamamlamıştır. Uyum Kanunları’. Poyraz evli ve bir çocuk babasıdır.

Uğur Poyraz Kariyer

Anayasa Hukuku dışında sınıraşan kabahatler ve organize kabahatler konusunda da uzman olan Poyraz; 21 yıldır bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda İYİ Parti Genel Sekreteri olarak görevine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu