Haber

İzmir Karabağlar’ın yeni meydanında çelenk sunuldu

İZMİR (İGFA) – Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı İzmir Karabağlar’da resmi olarak kutlanıyor, “100. Yıl”. Yıl, Atatürk Büstü önünde düzenlenen çelenk koyma töreni ve “Uğur Mumcu Parkı”ndaki kabartmalarla başladı. Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği, Garnizon Komutanı İşçi Albay Levent Karamalak, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selviopu, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş törene katıldı. .

Tören, Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanına çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.
Tören sonunda Kaymakam Cemil Özgür Öneği ve Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, siyasi parti temsilcileri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Karabağlar Belediyesi tarafından yenilenen “100. yıl” törenini kutladı. Yıl Uğur, Mumcu Parkı’nda birlikte gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Günün anısına fotoğraf çektirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu