Haber

Kağıthane’de Araç Kavgası: Sürücü Yumruk Atıp Kaçıyor

Kağıthane’de bir aracın diğer aracın önüne geçmesi nedeniyle iki sürücü arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine her iki kişi de araçlarından inerlerken sürücülerden biri, diğer sürücünün yanındaki bayana önce yumruk attı, ardından yumruğuyla sürücüyü yere indirerek hızla olay yerinden kaçtı. Yaşanan kargaşa, çevrede bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

Olay, Perşembe günü saat 10.30 sıralarında Kağıthane Hamidiye Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, araçlardan biri oburun önünden hızla geçtiği için iki araç karşı karşıya geldi. Sürücülerin araçlarından inmesinin ardından tartışma bir anda yumruklu kavgaya dönüştü.

Önce kadına sonra adama yumruk attı.

Sürücülerden birinin yanındaki bayana yumruk atması üzerine arbede çıktı. Kavga sırasında şahıs bu kez diğer sürücüyü yumruğuyla yere devirdi. Yaşananların ardından şahıs aracına binerek kaçtı, kadın ise kısa süre aracı kovalamaya çalıştı. Çevredeki vatandaşlar, yaşanan kargaşanın ardından polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Çatışma anı ise vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. – İSTANBUL

merzifon-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu