Yaşam

KRISTIN DAVIS, SARAH JESSICA PARKER VE KIM CATTRAALL’IN TARTIŞMASI HAKKINDA KONUŞTU

Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall arasındaki sular yarıya indi mi? Hayranlar hala meteliksiz olduklarını düşünüyor. ‘Sex and the City’ dizi ve filmlerinde Charlotte York karakterini canlandıran Kristin Davis, geçtiğimiz günlerde The Telegraph’a verdiği röportajda iki oyuncu arasındaki sorundan bahsetmişti. Parker ve Cattrall arasındaki sorunları değiştiremeyeceğini söyleyen Davis, ikilinin barışmasını istediğinin altını çizdi.

Davis, “İnsanların isteklerine saygı duyulmalı,” dedi. “Bunun için enerji harcamayacağım. Kimseyi değiştiremem” diye ekledi. Sex and the City taraftarlarının isteklerine sempati duyduğunu söyleyen Davis, “Taraftarların duygularını anlayabiliyorum, çok üzgünler. Keşke durumu düzeltebilsem ama yapamıyorum, benim dışımda. eller” dedi.

HBO’nun Sex and the City serisinin devamı niteliğinde tasarlanan ‘And Just Like That…’ dizisi kısa bir süre sonra ikinci dönemiyle karşınızda olacak. İlk periyotta yer almasa da Cattrall’ın ikinci periyotta rol alacağı belirtilmişti. Variety’nin haberine göre Parker’ın Carrie karakteriyle telefon görüşmesinde görülmesi beklenen Cattrall’ın herhangi bir oyuncuyla bir araya gelmediği söyleniyor.

Geçen yıl Variety’ye röportaj veren Cattrall, iptal edilen üçüncü filmin senaryosundaki Samantha karakterinin senaryosundan dolayı hayal kırıklığına uğradığını söylemişti. “Her şeyin gelişmesi ve büyümesi gerekiyor. Dizi bittiğinde bunun doğru bir karar olduğunu hissettim. Kendimizi tekrar etmemeliyiz. Cevaplanmamış soruları tamamlayan bir film geldi. Ardından ikinci film geldi. Başka bir film mi? İçimde hiçbir şey kalmamıştı” diyen Cattrall, yeni dizide herkesin görmesi oldukça şaşırtıcıydı.

Cattrall ile olan sorunları hakkında açıkça konuşan Parker, tartışmaların üçüncü film konuşmaları sırasında ortaya çıktığını söyledi. O sırada Parker, Cattrall’ın isteklerinin üçüncü filmin iptal edilmesine neden olduğunu belirtti. Parker, Davis ve Cynthia Nixon’ın dizi ve filmlerde kendisine kötü davrandığını da savunan Cattrall, grupla birlikte tüm sinemayı gerdi. The Hollywood Reporter’a konuşan Parker, “Şovun yapımcılarından biri olarak, setteki herkese karşı her zaman nazik olmak, insanlarla ilgilenmek, hem işverenlerime hem de insanlara karşı hesap verebilir olmak için çok çalışarak uzun yıllar geçirdim. Kendimi sorumlu hissediyorum ve benden başka kimse benim hakkımda bu şekilde konuşmuyor, bu yüzden çok acı verici” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu