Haber

Silivri’de tarlada gömülü 3 ceset bulundu: Sevgi Demirci ve iki çocuğu öldürüldü mü?

Silivri’de Biri kadın üç kişinin cesetleri tarlaya gömülü halde bulundu. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Bürosu ekipleri Değirmenköy’de tarlada vücutOrada olduğunun ihbarı üzerine bir çalışma başlattı.

Ekipler tarafından yapılan çalışmada, tarlada toprağa gömüldü. Üç ceset bulundu.

‘Silivri’de anne ve çocukları kaybolmuş olabilir’

Cesetler, bir televizyon programına katılan yakınlarının Ocak 2021’den beri kayıp olan anne ve iki çocuğuna ait. bildirimlerÜzerinde yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıktı.

Müge Anlı’nın sunduğu televizyon programına katılan ailenin yakınları, demirci aşk(38) ve oğlu Eren (20) ile kızı Rümeysa (13) son olarak cesetlerin bulunduğu yerde bulundu. adresYakınlardaki bir konutta görüldüklerini söyledikleri, cesetlerin kayıp Sevgi Demirci ve iki çocuğuyla ilgili olarak değerlendirildiği belirtildi.

kaybolmadan önce Ankara’daEşiyle birlikte yaşayan Sevgi Demirci’nin, eşinden ayrılarak İstanbul’a geldiği ve eski eşinin yeğeni Ünal Y. ile görüştüğü iddia edildi. Bu iddialar üzerine çalışmalarını derinleştiren Kayıp Şahıslar Bürosu ekipleri, gözaltına aldı. Ünal Y. ve yakını Ömer Y.’nin sorgulanmak üzere iki zanlının emniyete götürüldüğü, cesetlerin kimlik tespiti çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

‘Bunu bir yerde duyarsam işinizi bitiririm’ dedi.

Müge Anlı cenazeye ulaşıldığı bilgisini paylaşırken, itirafçının kuzeni Ö.Y. da iddialarda bulundu. OY, “ Hafta sonunu kuzenim Ü.Y.’nin Silivri’deki evinde Ü.Y., ben, kayıp Sevgi Demirci ve iki çocuğuyla geçirdik. Oradan beraber döndük. Arabaya sığamadığımız için sadece E. kaldı. Ayrıca UY alırdı. Ama o zamandan beri hiçbirinden haber almadım. Kaybolmalarından bir süre sonra kuzenim Ü.Y. Kendisiyle aramızda para yüzünden tartışma çıktı. Bana ‘Seni onlar gibi gömeceğim’ dedi. Ertesi sabah kalktığımızda bana ‘Dün gece sana ne söyledim?’ diye sordu. diye sordu. Ben de bir şey söylemediğini söyledim. Bana ‘Bunu bir yerde duyarsam senin işini bitiririm’ dedi. Korktum ve koştum. Hafriyatın yapıldığı ve cenazenin kayıp olduğu yerde, E. yasak madde ekimi için kazı yapmıştı.dedi.

Öte yandan kayıp Sevgi Demirci’nin kızı Zeynep Polat canlı yayında Ü.Y. 2018’de ortadan kaybolan EP’nin aile içinde dahi kaybedilmesinden de sorumludur. EP’yi öldürdüm. Silivri’ye gömdüm. Arada bir suluyorumdedi.

ihsangazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu