Haber

Sony, PlayStation 5 Slim için yeni metalik kapaklarını tanıttı

Konsol tutkunlarını sevindirecek haber Sony’den geldi. Sony, PlayStation 5 Slim’i farklı bir görünüme dönüştüren yeni metalik kapaklarını tanıttı. İşte tasarımıyla göz kamaştıran Sony PlayStation 5 Slim Deep Earth koleksiyonu.

PlayStation 5 Slim, Deep Earth koleksiyonuyla daha da güzelleşiyor!

Ekim ayında tanıtılan PlayStation 5 Slim, PS4 Slim gibi popüler bir model haline geldi. Daha ulaşılabilir konumu nedeniyle ülkemizde popüler bir konsol olan PS5 Slim, şimdi de Deep Earth koleksiyonundaki yeni kapaklarıyla göz dolduruyor.

CES 2024’te karşımıza çıkan PS5 Slim Deep Earth koleksiyonu tasarımıyla beğeni topladı. Aynı koleksiyonu daha önce PS5 için de üreten Sony, PS5 Slim kullanıcılarına konsollarını kişiselleştirme olanağı da sunmuştu. Sony, PS5 Deep Earth koleksiyonu için yaptığı açıklamada, dünya gezegeninin derinliklerinde bulunan hoş ve güçlü tonlardan ilham aldıklarını ve şimdi aynı tasarımı PS5 Slim için de sunduklarını belirtti.

PS5 Slim için Volkanik Kırmızı, Kobalt Mavisi ve Gümüş olmak üzere üç farklı metalik kapak sunan Sony, ortalama 55 dolar fiyatla sattığı bu kapaklarla cihazınızın daha premium görünmesini sağlıyor. Tabii bu kapaklar özel olarak da üretiliyor. DualSense.

Sony artık PlayStation 5 ve PlayStation 5 Slim ile kullanıcıların daha özel konsollara sahip olmalarına olanak tanıyor. Tabii bu da Sony’nin aksesuar satışlarını da arttırıyor. Ancak Deep Earth koleksiyonunun tasarımı göz önüne alındığında kapakların değişmemesi mümkün değil. PlayStation 5 Slim’in yeni görünümünü beğendiniz mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu