Yaşam

Ali Sürmeli’nin hesabı hacklendi

Kurtlar Vadisi dizisindeki ‘Zaza Amca’ rolüyle hatırlanan Ali Sürmeli, sosyal medya hesabının hacklenmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Habertürk’ün ilk paylaşımında belirttiğine göre; “Önemli günahlarımı itiraf etmeye karar verdim. Çünkü bu suçluluk duygusuyla yaşamak beni kirletiyor ve başıma gelen her şeyi hak ediyorum. Çünkü birçok insana karşı günah işledim.”” ifadeleri kullanıldı.

‘Kürtaja zorlandım’

Ardından Sürmeli’nin oyuncu Didem Karataş’ı kürtaja zorladığı iddiası geldi. “Torunum yaşlı olduğu için çocuk istemedim. Hastanede ebelik yapan kız kardeşim Gülben Sürmeli tarafından kürtaja zorlandım.”Söylendi.

‘Ücretin yüzde 50’si şahsen ödendi’

Söz konusu paylaşımlarda Ali Sürmeli’nin vergi kaçırdığı da iddia edilmiş ve şu ifadelere yer verilmişti:

“Müdürüm Cem Tatlıtuğ’un kız arkadaşı adına şirket aracılığıyla dizi ve film için anlaştığım fiyatın yüzde 50’si resmi olarak bana geliyordu. Geriye kalan yüzde 50’si oğlum Eren Sürmeli’nin hesabına yatırılarak bana verildi. el.

‘Paylaşılan hiçbir gönderiye güvenmeyin’

Kısa sürede gündeme gelen iddiaların ardından dikkatleri üzerine çeken 64 yaşındaki oyuncunun menajerlik şirketinden yapılan açıklamada; ” Oyuncumuz Ali Sürmeli’nin Instagram hesabı çalındı. Yapılan hiçbir paylaşıma güvenmeyin.” denildi.

sultanbeyli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu