Haber

Çine Müftülüğü Türkiye Asır Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldu

Aydın İl Müftülüğü bünyesinde Mescidler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle düzenlenen Türkiye Asır Futbol Turnuvası’nda Çine Müftülüğü şampiyon oldu.

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle 2-30 Ekim tarihleri ​​arasında Adnan Menderes Stadı’nda il ve ilçe müftülükleri arasında düzenlenen turnuvaya 13 takım katıldı. Grup aşamalarının ardından rakiplerini geçen Koçarlı ve Çine takımları final maçında karşı karşıya geldi. Dostça bir atmosferde gerçekleşen turnuvanın şampiyonu, Koçarlı’yı 5-2’lik skorla mağlup eden Çine Müftülüğü takımı oldu.

Türkiye Asır Futbol Turnuvası’nın ardından grupları tebrik eden Aydın İl Müftüsü Hasan Güneş, “Yaklaşık bir ay önce Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle başlattığımız turnuvayı tamamladık. Kazanılan kupalardan ziyade, kazanmanın mutluluğunu yaşadık. Bu turnuvayı dostluk içinde ve din görevlilerinin onur ve haysiyetine yakışacak şekilde tamamlayalım.” “Önümüzdeki yıllarda da böyle centilmen bir rekabet bekliyoruz. Turnuvada emeği geçenlere, oyunculara ve bize destek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Maçın ardından şampiyon Çine takımına kupayı İl Müftüsü Hasan Güneş, ikinci sıradaki Koçarlı takımına kupayı Efeler İlçe Müftüsü Mehmet Yorulmaz, üçüncü sıradaki Kuşadası takımına ise Koçarlı İlçe Müftüsü Kazım Ünsal kupayı verdi. – AYDIN

persembe-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu