Teknoloji

Starfield’ı Bir Platformda Satın Alırsanız Diğer Platformda Satın Almak Zorunda Değilsiniz

 
Bethesda tarafından geliştirilen ve en çok beklenen oyunlar arasında yer alan Starfield’ın Xbox mağazası (uygulaması) güncellendi. Sayfa güncellemesinin ardından ‘Xbox Play Anywhere’ etiketi ortaya çıktı. Bu etiket, oyuncuların Starfield’da orta platform kayıtlarının (dosyaları kaydetme) keyfini çıkarabilecekleri ve Xbox veya PC’de satın alınırsa oyunun bir kopyasına diğer platformda sahip olabilecekleri anlamına gelir.
 
Yalnızca dijital platformlarda geçerlidir
 
 
 
Oyunun başka bir kopyasını elde etmek yalnızca dijital satın alımlar için geçerli olacaktır. Bu nedenle, Xbox konsolu için satın aldığınız Starfield’ın PC fiziksel kopyasını elde edemezsiniz. Öte yandan çapraz kaydetme özelliği ile Xbox, PC veya Cloud tarafı fark etmeksizin oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
 
“Xbox Play Anywhere” etiketi şu anda yalnızca uygulama tarafındadır. Yani bu etiketi şu anda web sitesinde bulamıyoruz. Bu yeni güncellemenin siteye eklenmesi bekleniyor.
 
 
 
Starfield, oyunculara geniş ve dev bir içerik sunmaya hazırlanıyor. Derin rol yapma ögelerinin yer alacağı oyunda farklı gezegenlerde gerçeğe doğru bir adım atabilir ve onları keşfedebiliriz. Beklenen Starfield oyunu PC ve Xbox Series S|X için 6 Eylül’de piyasaya sürülmeyi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu