Haber

Gemlik Belediyesi, Gençali Mahallesi’ne yeni mahalle konağı kazandırıyor

Gemlik Belediyesi, hizmetlerini Gemlik geneline yayma anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor.

İlçenin birçok noktasında yer alan proje alanlarındaki çalışmalarıyla beğeni toplayan Gemlik Belediyesi, Gençali Mahallesi’ne mahalle konağı kazandırıyor. İki kattan oluşan ve içinde kahvehane, muhtar odası, tabip odası ve vatandaşların yararlanabileceği sosyal alanların yer aldığı yalı, bulunduğu bölgenin mimarisine uygun olarak inşa ediliyor.

Şu anda Gemlik’te dört farklı noktada inşaat çalışmalarımız devam ediyor. Balıkpazarı’nda bir kanopi, üniversite yerleşkesinde bir amfi tiyatro ve hemşerilerimizin hizmetine sunmak için iki köy konağı yapıyoruz. İlçemizde vatandaşlarımızın ulaşım kalitesini artırmak adına yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam ederken, üç farklı noktada çocuklarımızın güvenle oynayabileceği park ve parklar hizmete açıldı. sporAlan hızla ilerliyor” dedi.

Mahalle konağının köy halkına hayırlı olmasını dileyen Başkan Sertaslan, “Şu anda ihalesini tamamladığımız Büyükkumla ve Gençali köyü konaklarımızın imalat çalışmalarına devam ediyoruz. Köy konağı yapmak için yıktığımız bina. Gençali mahallemiz artık vatandaşlarımıza hizmet veremez hale geldi.Gemlik Belediyesi olarak buraya yaptığımız mahalle konağı iki katlı ve bölgenin mimarisine uygun formda dizayn edildi.Kardeşimize hayırlı uğurlu olsun Bu bölgede yaşayan vatandaşlar.” – BURSA

yenisarbademlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu